Nowy system ubezpieczeń OC

Data publikacji: 2023-12-22

Informujemy o uruchomieniu nowego elektronicznego systemu ubezpieczeń OC (eVida), który pozwala na złożenie wniosku ubezpieczenia OC na 2024 r. 

Logowanie do nowego elektronicznego systemu ubezpieczeń OC jest poprzez zalogowanie się do panelu mDoradca. Następnie należy przejście do zakładki UBEZPIECZENIA. 

Przy pierwszym składaniu wniosku ubezpieczeniowego konieczne będzie podanie dodatkowych informacji i wyrażenie wymaganych zgód. Rozszerzony proces rejestracji wymagany będzie tylko przy pierwszym logowaniu do nowego systemu, przy kolejnych wejściach do systemu dane zostaną już zapamiętane. 

Dostęp do dotychczasowego (używanego w poprzednich latach) elektronicznego systemu ubezpieczeń będzie jeszcze możliwy, jednak wnioski nie będą tam przyjmowane. Niemożliwe będzie złożenie wniosku za okres ubezpieczenia od 1 stycznia 2024 r. w dotychczasowym systemie. 

W przypadku pytań lub problemów z działaniem systemu prosimy o kontakt z MAK Serwis Ubezpieczeniowy S.A. (tel. 48 22 470 00 12, e-mail: kidp@makserwisubezpieczeniowy.pl    


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.